Paskutinis susitikimas nuotoliniu būdu rugpjūčio 31, 2021

Paskutinis partnerių nuotolinis susitikimas įvyko paskutinę projekto dieną, 2021-08-31. Susitikime dalyvavo visi partneriai ir buvo aptartos paskutinės smulkmenos. Partneriai pristatė, kaip buvo atliktas programėlių testavimas jų šalyse ir rodė vaizdus iš jų sklaidos renginių. Diskutavome apie dokumentus ir projekto ataskaitų teikimą. Visi partneriai džiaugiasi projekto rezultatais ir kiekviena organizacija dabar turi naują produktą, kurį platins ateityje iš „City Quiz & Walk“ projekto. Produktas yra susijęs su jų gimtuoju miestu ir gali būti naudojamas kaip pramoginė, mokomoji veikla, bei kultūrinis priedas kituose tarptautiniuose susitikimuose ir naujuose projektuose. Karčiai saldu atsisveikinti su partneriais, bet tuo pačiu ieškome naujų galimybių su naujais draugais ir kolegomis.

Naujienos projekto pabaigoje, liepa, 2021

Projektas yra linksmas, įtraukiantis, interaktyvus telefono programėlės kūrimas, skirtas imigrantų, emigrantų ir studentų kultūriniam švietimui. Jis prasidėjo 2019 m. rugsėjį ir turi būti baigtas 2021 m. rugsėjį. Projektas “City Quiz and Walk” yra koordinuojamas Learnmera, šiuo metu jau baigiamoje kūrimo stadijoje.. Jį įgyvendinant buvo atlikti išsamūs mobiliųjų telefonų programėlių ir žaidybinio ugdymo tyrimai, baigtos kurti Helsinkio, Paryžiaus, Vilniaus, Lisabonos ir Atėnų programėlės. Dabar projektas pasiekė paskutinį išorinio programėlių testavimo išmaniesiems telefonams etapą.

Neabejotinai, smagu naudoti žaismingą programėlę, kuri padeda šviesti jaunimą, o viktorinos ir užduočių klausimai yra informatyvūs tiek vietiniams, tiek miesto svečiams. Testavimais siekiame užtikrinti, kad naudojimasis programėle būtų sklandus.

Rugpjūčio mėnesį įvyko sklaidos renginiai skirti pristatyti programėles sukurtas Vilniaus, Paryžiaus, Lisabonos ir Atėnų miestams. Paskutinis „City Quiz-Helsinki“ sklaidos renginys numatytas antradienį, rugpjūčio 31 d., „Apollo Street Bar“, Mannerheimintie 16, Helsinkis, nuo 17:00 iki 19:00. Tikimasi, kad į renginį atvyks 20 svečių iš publikos, kur bus vaišinama gaiviaisiais gėrimais ir užkandžiais.

Gegužė 2021

Šis pavasaris su Covid-19 apribojimais mūsų gyvenimą šiek tiek apsunkino, nes nebuvo leista keliauti. Tačiau tai suteikė mums galimybę susikoncentruoti ties savo projektu. „Learnmera“ įkėlė visą turinį, gautą iš partnerių, o visi partneriai dirbo, kad organizacijų viduje išbandytų savo programas ir pataisytų turinį administratoriaus skydelyje. Džiaugiamės, kad netrukus galėsime išbandyti visas „City Quiz & Walk“ programėles ir atlikti pilną sukurtų programų ištestavimą prieš oficialiai jas paleidžiant. Visi laukia gražių ilgų vasaros atostogų ir tikimės, kad rudenį Atėnuose galėsime surengti paskutinį tarptautinį susitikimą.

Pirmasis susitikimas Lisabonoje, Portugalijoje – 2019 m. Rugsėjo mėn.

„City Quiz & Walk“ pirmasis susitikimas vyko „e-Futuro“ patalpose Lisabonoje, 2019 m. Rugsėjo 21 d., Šeštadienį.
Partneriai turėjo galimybę susipažinti vienas su kitu ir pristatyti savo institucijas. Projektas buvo aptartas, o partneriai surengė minčių lietų apie miesto viktorinos programėles, kurias kursime šio projekto metu, idėją. Lapkričio mėnesį kiekvienas partneris įsipareigojo išbandyti miesto viktorinų programėles, kurios jau sukurtos jų miestuose gimtosiomis
Partneriai šalys yra Suomija (koordinatorė), Portugalija, Prancūzija, Lietuva ir Graikija.