Learnmera / Suomija

„Learnmera Oy“ yra privati kalbų mokymo ir vertimo paslaugų teikėja Helsinkyje, kuri organizuoja verslo kalbos pamokas, daro vertimus ir teikia korektūros paslaugas. Kursai siūlomi pagrindinėmis Šiaurės ir Europos kalbomis, taip pat pradedančiųjų kursai anglų, suomių, švedų, prancūzų, vokiečių ir rusų kalbomis. „Learnmera Oy“ turi didelę patirtį kuriant švietimo produktus, interneto svetaines ir programų turinį, taip pat įgyvendinant internetinius profesinius kursus. Jų nemokamai paskelbta kalbų mokymosi ir kultūrinė medžiagą internete iki šios dienos atsisiuntė šimtai tūkstančių vartotojų. „Learnmera Oy“ nuo 2008 m. Aktyviai dalyvavo įvairiuose Europos projektuose. Be aukščiau paminėtų paslaugų, „Learnmera“ teikia ir IT paslaugas, ypač skirtas verslo klientams ir įstaigoms, norinčioms pagerinti savo klientų sąsajas ir socialinę žiniasklaidą. Projektų, su kuriais anksčiau dirbo „Learnmera“, sąrašą galite rasti čia:

www.learnmera.com
www.thelanguagemenu.com
Veronica Gelfgren
veronica@learnmera.com
+358 45 169 5454


ITG Conseil

„ITG yra pelno siekianti akcinė bendrovė, kurios tikslas – prisidėti prie vietos socialinio ir ekonominio vystymosi dirbant nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu mokslinių tyrimų ir mokymo srityje teikiant techninę pagalbą viešosioms įstaigoms, privačioms organizacijoms ir privatiems socialiniams partneriams. Šiandien ITG grupė, veikia visoje Prancūzijos teritorijoje su daugiau nei 3500 konsultantų. Nuo 1996 m. pripažinta kompetencija visose konsultavimo, studijų ir mokymo srityse, įskaitant visą mokymo veiklą, skirtą verslininkams ir bendradarbiams užmegzti gerus santykius bei padėti proto negalią turintiems žmonėms įsidarbinti. Savo konsultantams sukūrėme profesionalias paslaugas, tokias kaip patirtinio mokymo, mokymosi visą gyvenimą ir vadybos srityje Prancūzijoje, Europoje ir tarptautiniu lygiu. ITG savo mokymo centro dėka rengia mokymus ir instruktuoja 10-yje Prancūzijos miestų.

www.itg.fr
Susisiekite su ITG: contact.itg.europe@gmail.com


Innovation Frontiers IKE

Innovation Frontiers IKE yra novatoriška švietimo technologijų ir tyrimų įmonė, glaudžiai bendradarbiaujanti su švietimo įstaigomis, tokiomis kaip universitetai, mokyklos, suaugusiųjų ir profesiniai centrai bei į švietimą orientuotos NVO, kurių pagrindinis tikslas yra sukurti naujus švietimo metodus. Bendrovė ieško naujų būdų, kaip panaudoti šiuolaikines technologijas ir šiuolaikinius mokymo metodus, siekiant pagerinti mokymosi visą gyvenimą aplinką ir padaryti mokymąsi prieinamesnį bei linksmesnį. Be to, bendrovė, siekdama pagerinti mokymosi ir mokymo efektyvumą klasėje, integruoja mokomąjį neuromokslą.

www.innovationfrontiers.gr
susisiekite: innovafrontiers@gmail.com


TAVO

„Tavo Europa“ yra nevyriausybinė organizacija, kuri siekia kurti pilietinę visuomenę. Mūsų nevyriausybinė organizacija yra sukurta veikti kaip mokymosi organizacija, kuri sutelkia mokymo vadovus, jaunimo ir socialinius darbuotojus, jaunimo politikos formuotojus, ekspertus ir savanorius, turinčius įvairaus lygio kompetencijas, kad jie galėtų aktyviai dalyvauti kuriant pilietinę veiklą, turinčią europinę dimensiją jų ir bendruomenės labui. Mes mokome jaunimą, kaip valdyti organizaciją, didinti lėšų kaupimą, valdyti projektą, koordinuoti bendravimą su jaunimu, įtraukti mažiau galimybių turinčius jaunus žmones ir planuoti „Erasmus +“ projektus bei dalyvauti kitose programose. Mes siekiame suteikti galimybes ir duoti priemones įgūdžių tobulinimui, kad būtų sukurtas tvirtesnis ryšys tarp jaunimo judumo patirties ir tolesnių profesinių perspektyvų, naudojant neformalius metodus, kurie patenkina jaunimo poreikius atsižvelgiant į darbo rinkos reikalavimus.

www.tavoeuropa.eu


„Recursos Futuros“ („eFuturo“) | Portugalija

Nuo 2004 m. „EFuturo“ yra Portugalijos darbo ministerijos sertifikuota organizacija, teikianti profesinį, ypatingą dėmesį skiriant jaunimo ir suaugusiųjų įgūdžių ugdymui svetingumo ir turizmo, kruizų, pardavimo pagalbos, sveikatos priežiūros, skaitmeninės rinkodaros, kalbos mokymo žmogiškųjų išteklių ir informacinių technologijų srityse. Visoje šalies teritorijoje yra 2000 studentų / specialistų, įtrauktų į darbo rinką, keletas iš jų – „Erasmus“ projektų užsienyje. „eFuturo“ siekia skatinti ir teikti profesinio, mokymo ir asmeninio tobulėjimo galimybes suaugusiems ir jauniems žmonėms, ypač tiems, kuriems reikia naujų pokyčių, norint įsidarbinti arba kelti jų įsidarbinimo lygį. Nuo 2013 m. Buvo kuriamas Tarptautinių projektų departamentas, kurio pagrindinis tikslas – skatinti komandos ir praktikantų mobilumą ir profesinę patirtį naudojantis „Erasmus +“ programa ir kitomis ES programomis, taip pat priimti ir priimti studentus bei Europos partnerių personalą. „eFuturo“ komandą sudaro specializuoti instruktoriai ir daugiafunkcinė palaikymo komanda, leidžianti teikti paslaugas pagal aukštos kokybės standartus.

www.efuturo.pt