Helsinkio viktorina ir pasivaikščiojimas

Helsinkio telefono programėlė bus padalinta į dvi dalis – internetinį ir neprisijungusį režimą. Internetiniame režime bus daug klausimų apie Lisaboną ir apskritai Suomiją, į kuriuos galima atsakyti bet kurioje vietoje. Neprisijungusiame režime bus miesto žemėlapis, suskaidytas į dalis, kuriomis vienu metu galite pasiekti iki trijų miesto atkarpų. Kai atliksite visas užduotis šiame sektoriuje, bus galima naudoti naują jūsų pasirinktą sektorių. Turėsite būti realioje vietoje, kad galėtumėte atsakyti į klausimus.


Lisabonos viktorina ir pasivaikščiojimas

Lisabonos telefono programėlė bus padalinta į dvi dalis – internetinį ir neprisijungusį režimą. Internetiniame režime bus daug klausimų apie Lisaboną ir apskritai Portugaliją, į kuriuos galima atsakyti bet kurioje vietoje. Neprisijungusiame režime bus miesto žemėlapis, suskaidytas į dalis, kuriomis vienu metu galite pasiekti iki trijų miesto atkarpų. Kai atliksite visas užduotis šiame sektoriuje, bus galima naudoti naują jūsų pasirinktą sektorių. Turėsite būti realioje vietoje, kad galėtumėte atsakyti į klausimus.


Paryžiaus viktorina ir pasivaikščiojimas

Paryžiaus telefono programėlė bus padalinta į dvi dalis – internetinį ir neprisijungusį režimą. Internetiniame režime bus daug klausimų apie Lisaboną ir apskritai Prancūziją, į kuriuos galima atsakyti bet kurioje vietoje. Neprisijungusiame režime bus miesto žemėlapis, suskaidytas į dalis, kuriomis vienu metu galite pasiekti iki trijų miesto atkarpų. Kai atliksite visas užduotis šiame sektoriuje, bus galima naudoti naują jūsų pasirinktą sektorių. Turėsite būti realioje vietoje, kad galėtumėte atsakyti į klausimus.


Atėnų viktorina ir pasivaikščiojimas

Atėnų telefono programėlė bus padalinta į dvi dalis – internetinį ir neprisijungusį režimą. Internetiniame režime bus daug klausimų apie Lisaboną ir apskritai Graikiją, į kuriuos galima atsakyti bet kurioje vietoje. Neprisijungusiame režime bus miesto žemėlapis, suskaidytas į dalis, kuriomis vienu metu galite pasiekti iki trijų miesto atkarpų. Kai atliksite visas užduotis šiame sektoriuje, bus galima naudoti naują jūsų pasirinktą sektorių. Turėsite būti realioje vietoje, kad galėtumėte atsakyti į klausimus.


Vilniaus viktorina ir pasivaikščiojimas

Vilniaus telefono programėlė bus padalinta į dvi dalis – internetinį ir neprisijungusį režimą. Internetiniame režime bus daug klausimų apie Lisaboną ir apskritai Lietuvą, į kuriuos galima atsakyti bet kurioje vietoje. Neprisijungusiame režime bus miesto žemėlapis, suskaidytas į dalis, kuriomis vienu metu galite pasiekti iki trijų miesto atkarpų. Kai atliksite visas užduotis šiame sektoriuje, bus galima naudoti naują jūsų pasirinktą sektorių. Turėsite būti realioje vietoje, kad galėtumėte atsakyti į klausimus.