City Quiz & Walk Project


Pagrindinis projekto „Miesto viktorina ir pasivaikščiojimas“ tikslas yra sustiprinti migrantų, imigrantų, emigrantų ir studentų integraciją ir kultūrinį švietimą naudojant naujovišką miesto viktorinos mobiliąją programą.

Remiantis tyrimu, kurį atlikome besiruošiant projektui, sukurta mobilioji programa bus unikalus skaitmeninis sprendimas tiek užsieniečiams, gyvenantiems šalyse partnerėse, tiek specialistams, dirbantiems su imigrantais ir pabėgėliais.

Šiame projekte mes pateiksime 5 mobiliųjų programų versijas, skirtas miesto viktorinoms, daugiausia dėmesio skiriant partnerio kultūrai jų sostinėse. Miestai partneriai yra Helsinkis, Suomija, Paryžius, Prancūzija, Atėnai, Graikija, Lisabona, Portugalija ir Vilnius, Lietuva. Šioje teminėje programoje bus iliustruotų ir tekstinių klausimų, kurie padės vartotojui geriau suprasti kultūrą, tradicijas ir pagrindinius veikėjus partnerių kultūrose. Savo programoje mobiliesiems pasiūlysime galimybę tyrinėti kultūrą ir istoriją tiek spręsdami internetines viktorinas mobiliojoje programoje, tiek (kai programos vartotojas bus viktorinos vietoje), sekant srities žemėlapį, kad galėtumėte išspręsti viktorinas ir susipažinti su vietomis, su kuriomis klausimai yra susiję.

Kiekviena mobiliosios programos versija bus prieinama 2 kalbomis, anglų ir partnerio kalbomis “.

Erasmus+ co-funded logo

CITY QUIZ & WALK yra Erasmus+ projektas
Europos Komisijos parama šio leidinio rengimui nereiškia pritarimo jo turiniui, kuriame pateikiama autorių nuomonė, todėl Europos Komisija negali būti laikoma atsakinga už informaciją panaudotą šiame leidinyje.