Projektas yra linksmas, įtraukiantis, interaktyvus telefono programėlės kūrimas, skirtas imigrantų, emigrantų ir studentų kultūriniam švietimui. Jis prasidėjo 2019 m. rugsėjį ir turi būti baigtas 2021 m. rugsėjį. Projektas “City Quiz and Walk” yra koordinuojamas Learnmera, šiuo metu jau baigiamoje kūrimo stadijoje.. Jį įgyvendinant buvo atlikti išsamūs mobiliųjų telefonų programėlių ir žaidybinio ugdymo tyrimai, baigtos kurti Helsinkio, Paryžiaus, Vilniaus, Lisabonos ir Atėnų programėlės. Dabar projektas pasiekė paskutinį išorinio programėlių testavimo išmaniesiems telefonams etapą.

Neabejotinai, smagu naudoti žaismingą programėlę, kuri padeda šviesti jaunimą, o viktorinos ir užduočių klausimai yra informatyvūs tiek vietiniams, tiek miesto svečiams. Testavimais siekiame užtikrinti, kad naudojimasis programėle būtų sklandus.

Rugpjūčio mėnesį įvyko sklaidos renginiai skirti pristatyti programėles sukurtas Vilniaus, Paryžiaus, Lisabonos ir Atėnų miestams. Paskutinis „City Quiz-Helsinki“ sklaidos renginys numatytas antradienį, rugpjūčio 31 d., „Apollo Street Bar“, Mannerheimintie 16, Helsinkis, nuo 17:00 iki 19:00. Tikimasi, kad į renginį atvyks 20 svečių iš publikos, kur bus vaišinama gaiviaisiais gėrimais ir užkandžiais.